Yaşam

Aile 5 1. Bölüm Önizleme Canlı! Aslan Atı Saklandığı Yerde Buldu!

Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Aile yarın akşam 5. yeni bölümüyle ekrana gelecek. Serinin yeni bölümünde; Baskından sonra Aslan’ın kendisine yetip yetmediğini sorması Devin’i çok şaşırtır. Ona bu sürprizi de anlatır. Bir muhabir Devin’in muayenehanesini bulup Devin Soykan olarak ihbar etmek istiyor. Devin onu kovar. Hülya, Devin’e alaycı sözler söylemeye devam eder. Devin ise ona hak ettiğini verir. Aslan büyük bir araştırma yapar ve hem saldırganı hem de faili bulur. Aile 5 bölüm 1 önizleme yayınlandı. Aslan saklandığı yerde Ati’yi bulur.

Aslan Atı Saklandığı Yerde Buldu!

Ailenin 5. bölümü 1. ön izlemesinde; Aslan’ın kendisini her yerde aradığını öğrenen Ati, kimsenin onu bulamayacağı bir yere saklanır. Bir helikopter gelir ve Aslan ondan iner. Ati, Aslan’ı karşısında görünce hızla oradan uzaklaşmaya çalışır.

İşte Aile 5 1. bölüm ön izlemesi…

AİLE DİZİSİ 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Aslan ve Devin ilişkileri çıkmaza girdikten sonra kendilerini ayrılığın eşiğinde bulurlar. Cihan seans için tekrar Devin’e gider. Devin artık kendisiyle seans yapamayacağını söyleyince ilk kez uyuduğunu öğrenince seansa devam eder.

Cihan, Devin’le seanstayken Aslan orada vakit geçirdi. Devin ona konuşacak hiçbir şeyi olmadığını söyler ve gönderir. Daha sonra babasının annesinin evini sattığını öğrenen Devin, onunla vakit geçirir. Devin, annesinden duyduğu sözlerin ardından bir bara gider. Aslan ise Eko’yu Devin’in peşine takar ve onun ne yaptığını öğrenmek ister.

Devin ile konuşan birini gören Eko, Aslan’ı arar. Aslan hızla gider ve zemini temizler. Devin’i evine götürür. Sabah Devin, Aslan’a bu evlilikte bir kuralı olduğunu ve evlendikten sonra onun soyadını taşımak istemediğini söyler. Aslan kabul eder ve hızla düğün hazırlıklarına başlar.

İbrahim, Ati’ye giderek Aslan’ın kendisine gönderdiği ses kaydını dinler ve onu çalışanlarının önünde küçük düşürür. Üstelik şirketini devralmak istiyor. Ati, Aslan’la konuşmaya gider ve onu hafifçe tehdit eder. Hülya, Cihan’ı düğüne bilerek davet eder. Devin’den seans aldığını öğrenir ve Cihan’dan rezillik yapmasını ister.

Bunu anlayan Cihan, annesinin yapmak istediğini yapamaz. Aslan, Cihan’ın içip rezil olacağından korkar ve başına gelen de tam olarak budur. Büyük bir karmaşa ortaya çıkar. Sonra Aslan bir mesaj alır ve kapıya koşar. Bir motosikletçi gelir ve Eko’yu vurur. Eko ağır yaralandı.

Aile 5. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Aslan saldırganı ve saldırıyı yapanı buluyor!

bayramicajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu